czwartek 21 luty 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2018-08-26

26.08.2018 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

     1. Dziś Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

2. Władza Diecezjalna mianowała Ks.Andrzeja Wąsowskiego – wikariuszem naszej parafii. Dziś rozpoczyna On pracę u nas,a przychodzi do nas z par.Karczew.Życzymy Ks.Andrzejowi- Darów Ducha św.,Bożego błogosławieństwa,opieki Matki Bożej i Św.Michała Archanioła – patrona naszej Parafii i radości w pracy kapłańskiej, polecając Go modlitwie wszystkich parafian.

3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca.Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz.7.00.Od godz.9.00 księżą odwiedzą w domach osoby starsze i chore z posługą sakramentalną. Ks. Jacek swoich chorych odwiedzi dopiero w październiku, gdyż od 1 września ma urlop.

4. Zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi przed nowym Rokiem Szkolnym.

5. W przyszłą niedzielę 2 września w czasie Mszy św. o godz.11.30 będzie poświęcenie przyborów szkolnych – prosimy o ich przyniesienie.

6. Również w przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjno – Opiekuńczy.

7. W związku z zakończeniem wakacji, od przyszłej niedzieli/ 2 września/powracamy do przedwakacyjnych godzin Mszy św.i w poniedziałek / 3 września/ pracy kancelarii.

8. W niedzielę 9 września ,po mszy św. o godz.11.30 odbędzie się spotkani z rodzicami dzieci z kl.III przygotowujących się do I Komunii Św. Obecność obowiązkowa.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.

Scroll to top