sobota 19 styczeń 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2018-06-10

10.06.2018 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W przyszłą niedzielę 17 czerwca, będziemy się modlić w intencji kierowców, a po Mszach Św.będzie poświęcenie pojazdów. Zapraszamy.

2. Również w przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na stypendia ,dla kapłanów studiujących za granicą.
   

3. Zbliża się powoli do końca rok szkolny.Zapraszamy uczniów w przyszłą niedzielę /17 czerwca /na Mszę św. o godz.11.30.W czasie tej Mszy św. podziękujemy Bogu za ten rok szkolny.Zachęcamy również do spowiedzi – wypada podziękować Bogu za wszelkie dobro
   

4. Informujemy,że wraz z końcem roku szkolnego i rozpoczęciem wakacji zmienia się porządek Mszy św. niedzielnych. Począwszy już od dnia 24 czerwca/niedziela/ nie będzie Mszy św. o godz.13.00,aż do końca sierpnia,a kancelaria parafialna będzie czynna tylko po południu,od godz.16.00 – 17.30.
   

5. Zakończyliśmy prace przy układaniu kostki przy kościele ,od strony ul.Słowackiego.Zakupiono nową latarnię zewnętrzną – zamontowano ją od strony plebanii przy wejściu bocznym do kościoła i podłączono. Całkowity koszt tych prac wyniósł 53 tys.zł.Kwotę tę już wypłacono wykonawcy.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.

1.     W przyszłą niedzielę 17 czerwca, będziemy się modlić w intencji kierowców, a po Mszach Św.będzie poświęcenie pojazdów. Zapraszamy.

2.     Również w przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na stypendia ,dla kapłanów studiujących za granicą.

3.     Zbliża się powoli do końca rok szkolny.Zapraszamy uczniów w przyszłą niedzielę /17 czerwca /na Mszę św. o godz.11.30.W czasie tej Mszy św. podziękujemy Bogu za ten rok szkolny.Zachęcamy również do spowiedzi – wypada podziękować Bogu za wszelkie dobro

4.     Informujemy,że wraz z końcem roku szkolnego i rozpoczęciem wakacji zmienia się porządek Mszy św. niedzielnych. Począwszy już od dnia 24 czerwca/niedziela/ nie będzie Mszy św. o godz.13.00,aż do końca sierpnia,a kancelaria parafialna będzie czynna tylko po południu,od godz.16.00 – 17.30.

5.     Zakończyliśmy prace przy układaniu kostki przy kościele ,od strony ul.Słowackiego.Zakupiono nową latarnię zewnętrzną – zamontowano ją od strony plebanii przy wejściu bocznym do kościoła i podłączono.

Całkowity koszt tych prac wyniósł 53 tys.zł.Kwotę tę już wypłacono wykonawcy.

6.     Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.

Scroll to top