czwartek 21 luty 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2018-02-18

18.02.2018 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj przybywa do naszej Parafii Kopia Cudownego Obrazu M.B.Częstochowskiej. Gromadzimy się o godz.18.00, Z kościoła wyruszy procesja na ul. Paderewskiego gdzie powitamy obraz Matki Bożej i przeniesiemy go do Kościoła. Po powitaniu będzie uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa. Zapraszamy.

2. Czuwanie przy obrazie będzie trwało całą noc i cały dzień/poniedziałek/ do godz.17.00. O godz.17.00 będzie Msza św. na pożegnanie Matki Bożej, po tej Mszy św. obraz przewieziemy do kolejnej parafii.


3. Od dzisiaj wieczór przez cały jutrzejszy dzień będzie trwało nawiedzenie, dlatego jutro /poniedziałek/ kancelaria parafialna będzie NIECZYNNA.


4. W sobotę 24 lutego o godz. 10.00 będzie zbiórka wszystkich ministrantów.


5. W Wielkim Poście Nabożeństwa Drogi Krzyżowej są odprawiane  w piątki:  o godz.17.15 dla dzieci a o godz.18.30, czyli bezpośrednio po Mszy św. wieczornej dla młodzieży i dorosłych


6. Na rozważanie Męki Pańskiej w nabożeństwie gorzkich Żali zapraszamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz.17.15. Ze względu na nawiedzenie naszej Parafii przez Kopię Jasnogórskiego obrazu na Gorzkie żale zapraszamy dopiero w następną niedzielę.


7. W przyszłą niedzielę będą zbierane do puszek ofiary na dzieła misyjne Ad gentes


8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.


1.     Dzisiaj przybywa do naszej Parafii Kopia Cudownego Obrazu M.B.Częstochowskiej. Gromadzimy się o godz.18.00, Z kościoła wyruszy procesja na ul. Paderewskiego gdzie powitamy obraz Matki Bożej i przeniesiemy go do Kościoła. Po powitaniu będzie uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa. Zapraszamy.

2.     Czuwanie przy obrazie będzie trwało całą noc i cały dzień/poniedziałek/ do godz.17.00. O godz.17.00 będzie Msza św. na pożegnanie Matki Bożej, po tej Mszy św. obraz przewieziemy do kolejnej parafii.

3.     Od dzisiaj wieczór przez cały jutrzejszy dzień będzie trwało nawiedzenie, dlatego jutro /poniedziałek/ kancelaria parafialna będzie NIECZYNNA.

4.     W sobotę 24 lutego o godz. 10.00 będzie zbiórka wszystkich ministrantów.

5.     W Wielkim Poście Nabożeństwa Drogi Krzyżowej są odprawiane  w piątki:  o godz.17.15 dla dzieci a o godz.18.30, czyli bezpośrednio po Mszy św. wieczornej dla młodzieży i dorosłych

6.     Na rozważanie Męki Pańskiej w nabożeństwie gorzkich Żali zapraszamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz.17.15. Ze względu na nawiedzenie naszej Parafii przez Kopię Jasnogórskiego obrazu na Gorzkie żale zapraszamy dopiero w następną niedzielę.

7.     W przyszłą niedzielę będą zbierane do puszek ofiary na dzieła misyjne Ad gentes

8.     Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.

Scroll to top