czwartek 21 luty 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2015-12-13

13.12.2015 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1.W dniu dzisiejszym o godz. 16.00 będzie dodatkowa Msza św. dla dzieci z kl. III, przygotowujących się do I Komunii Św. Dzieci przychodzą wraz z rodzicami. Obecność obowiązkowa.

2. Dziś upływa termin przynoszenia szopek bożonarodzeniowych na konkurs. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30 zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody. Wszystkich, którzy takie szopki wykonali zapraszamy na tę Mszę Św.

3. W sklepiku św. brata Alberta są do nabycia świece „Caritas – wigilijnego dzieła pomocy dzieciom”.

4. Służba liturgiczna rozprowadza sianko na stół wigilijny. Dochód będzie przeznaczony na fundusz ministrancki.

5. 19 grudnia (sobota) organizujemy wyjazd parafialny do Wyższego Seminarium Duchownego na sztukę pt. „Wczoraj. Dziś. Zawsze”. Występują w niej klerycy III roku. Wyjazd o godz. 15.15. Koszt wyjazdu 15 zł. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii. Zachęcamy do wspólnego spędzenia popołudnia z rodziną.

6. W ubiegłą niedzielę zbierane były ofiary do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Zebrano 1557 zł. Serdecznie dziękujemy Wam za złożone dary, oraz paniom z Żywego Różańca za przeprowadzenie zbiórki.

7. Przeprowadziliśmy modernizację kotłowni na plebani –usunięto stary piec do węgla, usunięto stary system rur, a w to miejsce położono nowe. Założono „samodomykacze” na drzwiach wejściowych do kościoła także wymieniono drzwi wejściowe na plebanię oraz do kancelarii. Bardzo gorąco dziękujemy Wam przy tej okazji za wszelkie ofiary jakie składacie na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.

8. Wizytę duszpasterską, zwaną kolędą rozpoczniemy w naszej parafii 28 grudnia.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.

Scroll to top