czwartek 21 luty 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2015-11-29

29.11.2015 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 


1. Dziś rozpoczęliśmy Adwent. W Adwencie w dni powszednie o godz. 6.30 będzie odprawiana Msza św. ku czci Matki Bożej, czyli Roraty. Zapraszamy do wspólnego adwentowego czuwania.

2. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca.
- W I piątek Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 6.30. Spowiedź w czasie Mszy św. i od godz. 17.30.
- W I sobotę miesiąca Msza św. ku czci Niepokalanego Ser-ca Maryi o godz. 6.30, a od godz. 9.00 odwiedzimy w do-mach osoby starsze i chore z posługą sakramentalną.

3. W przyszłą niedzielę 6 grudnia w naszej parafii rozpoczniemy dni dorocznej adoracji Najśw. Sakramentu, połączone z rekolekcjami adwentowymi.
W niedzielę – 6 grudnia – porządek Msz św. niedzielny - 7 i 8 grudnia (poniedziałek i wtorek) porządek będzie na-stępujący: - 6.30 Msza św. roratnia – po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakram. do godz. 10.00
- godz. 10.00 Msza św. z nauką dla dorosłych – po Mszy św
- wystawienie Najśw. Sakram. do godz. 16.30.
- godz. 16.30- Msza św. z nauką dla dzieci
- godz. 18.00 –Msza św. z nauką dla młodzieży
- godz. 19.30 – Msza św. z nauką dla dorosłych.
Okazja do spowiedzi podczas Mszy św. w poniedziałek i wtorek.

4. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na pomoc dla kościoła Katolickiego na Wschodzie. O przeprowadzenie tej zbiórki prosimy Panie z Koła Żywego Różańca.

5. Ogłaszamy konkurs na najlepszą szopkę bożonarodzeniową. Szopka powinna być wykonana rodzinnie – dzieci z rodzicami – z materiałów trwałych. Podpisane prace przynosi-my do kościoła i stawiamy przy ołtarzu M. Bożej.

6. W dniu jutrzejszym przypada wspomnienie Św. Andrzeja Apostoła. W tym dniu swoje imieniny obchodzą nasi Księża – Ks. Proboszcz i Ks. Wikary. Składamy Wam najserdeczniejsze życzenia płynące z głębi serc –Darów Ducha św., obfitości Bożych łask i wszelkiego dobra na co dzień. By Pan Bóg zachował Was w swojej służbie do końca i otaczał opie-ką. Szczęść Boże.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej- nabyć ją można w zakrystii.

W ubiegłą sobotę dwóch Ministrantów z naszej wspólnoty, Sebastian Aksamit oraz Krzysztof Piórkowski, zostało obłóczonych w alby i włączonych w poczet Lektorów. Życząc im sił do pełnienia swych obowiązków, a przy tym z nich satysfakcji, polecamy ich Waszej modlitewnej pamięci :)

Scroll to top