czwartek 21 luty 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2015-05-24

24.05.2015 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1. Dzisiejsza niedziela Zesłania Ducha Świętego, kończy czas paschalny. Kończy się także czas spowiedzi wielkanocnej.

2. Jutro Święto Najśw. Maryi Panny Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

3. We wtorek – 26 maja, obchodzimy Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg powołał już do siebie.

4. W środę – 27 maja, o godz.18, przybędzie do naszej parafii Ks. Abp., aby udzielić młodzieży Sakramentu Bierzmowania. W związku z tym w środę - nie będzie nowenny do M.B. Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek – 28 maja przeżywać będziemy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

6. W przyszłą niedzielę – 31 maja, wyznaczone osoby z Koła Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej będą zbierały przed Kościołem fundusze na cele statutowe.

7. Zwracamy się z prośbą o przynoszenie płatków kwiatów do sypania w czasie procesji Bożego Ciała.

8. W niedzielę – 31 maja ulicami Warszawy przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Początek Marszu o godz. 12.00 pod pomnikiem Mikołaja Kopernika na Krakowskim Przedmieściu. Marsz zakończy się piknikiem rodzinnym i koncertem zespołu „Soudarion” w Parku Kazimierzowskim. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w tę radosną manifestację przy-wiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

9. W dniach 30 i 31 maja w Nowodworskim Centrum Medycznym odbędą się bezpłatne badania dla mieszkańców powiatu nowodworskiego – szczegóły na plakacie na zewnątrz, w gablocie.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – nabyć ją można w zakrystii.


Scroll to top